اپليکيشن احصاء

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
Like Tree1Likes
  • www.iran-stu.com 1 Post By mahsa1371

موضوع: دسر بیسکویت با فرنی یا با دنت

رشته تحصیلی
    روان شناسی بالینی
    مقطع تحصیلی
    دانشجوی لیسانس
    علایق
    روان شناسی . ادبیات.اشپزی
    تشکر ها
    43
    تشکر شده 51 بار در 20 ارسال.

rz3 دسر بیسکویت با فرنی یا با دنت

مواد لازم :
    شیر : 1 لیتر
    نشاسته : 3 قاشق غذاخوری
    شکر : 2 قاشق غذاخوری
    کره : 150 گرم
    بیسکویت پتی بور یا هرنوه که دوست دارید : یک بسته و نیم
    ژله توت فرنگی : 1 بسته
    ژله پرتقال : 1 بسته

طرز تهیه :
    اول از همه شیر رو بریزید داخل یک ظرف و بزارید روی اجاق گاز و بعد نشاسته رو با مقداری آب سرد مخلوط کنید و کاملا هم بزنید که یکدست بشه بعد به شیر اضافه کنید باید دائم هم بزنید تا ته نگیره و کم کم سفت بشه مثل فرنی که درست میکنید و بعد شکر رو هم اضافه کنید وقتی که کاملا مثل فرنی سفت شد بزارید کنار تا مقداری خنک بشه .
    مرحله بعد درست کردن ژله هست که اول توی یک ظرف ژله توت فرنگی رو با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید تا یکنواخت بشه و در ظرف دیگه پودر ژله پرتقالی رو با یک لیوان دیگه آب جوش مخلوط کنید به این مخلوط آب سرد اضافه نمیشه .
    بعد که ژله ها آماده شد نصفی از مایه شیر رو به این مواد اضافه کرده و نصف دیگر رو به اونی یکی ژله اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا یکنواخت بشه .
    بعد بیسکویت ها رو داخل غذا ساز یا با همون گوشت کوب خودمون کاملا خرد کنید و مثل پودر بشه و بعد کره رو آب کرده و به بیسکویت اضافه کنید تا کاملا همه بیسکویت ها آغشته به کرده بشه .
    داخل یک ظرف پیرکس اول مایع پرتقالی رو میریزیم و میزاریم داخل فریزر تا کاملا سفت بشه دیگه زمانش رو خودتون باید تخمین بزنید که هر وقت گرفت از فریزر بیرون میارید
    www.iran-stu.com
    و وسط موادمون رو با بیسکویت میپوشونیم و بعد دوباره میزاریم به مدت 10 دقیقه داخل فریزر تا سفت بشه
    www.iran-stu.com

و بعد از اون هم ژله توت فرنگی رو به مواد اضافه کرده و میزاریم داخل فریزر به مدت 15 دقیقه و بعد از اون بزارید داخل یخچال تا آروم آروم بسته بشه و بعد که کاملا همه مواد سفت شد میتونید نوش جان کنید .
    www.iran-stu.com
    نکته : این دسر رو هم با دنت های آماده میشه درست کرد ولی من خودم با این روشی که گفتم درست کردم البته با هر دو روش درست کردم که خیلی خوب شده بود فقط یه حسنی داره که با شیر و نشاسته درست می کنید این که هر نوع طعمی که دوست داشته باشید میتونید درست کنید ولی اگر با دنت درست کنید فقط چند تا طعم بیشتر توی ایران نیست که بشه درست کرد . باید بگم که میتونید از هر نوع ژله ای که دوست دارید با طعم های مختلف میتونید درست کنید .

دستور دنت رو هم به همین طریق هست فقط باید از 3 عدد دنت به اضافه یک عدد ژله و مقدار بیسکویت هم که همونی که گفتم هست میشه درست کرد .

ستاره likes this.

2. تشكر از اين پست

3. اين پست فقط براي مهمان نمايش داده مي شود!