نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree3Likes
  • www.iran-stu.com 3 Post By مهشید

موضوع: معرفی سریال‌های ماه رمضان 1392 تلویزیون

رشته تحصیلی
    فیزیک(حالت جامد) - فوتونیک
    مقطع تحصیلی
    فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
    علایق
    ❤ همسرم ❤
    شغل و حرفه
    در جستجوی کار
    تشکر ها
    40,300
    تشکر شده 36,686 بار در 14,641 ارسال.

معرفی سریال‌های ماه رمضان 1392 تلویزیون

سریال‌های ماه رمضان تلویزیون در سال 92 معرفی شدند. به گزارش ایسنا، در نشست صبح امروز مهدی فرجی، مدیر شبکه اول سیما با خبرنگاران که با هدف معرفی ویژه‌برنامه‌های تابستان و ماه رمضان تلویزیون برگزار شد، چهار سریال به عنوان گزینه‌های پخش در ماه رمضان امسال معرفی شدند.

«خروس»، «مادرانه» و «دودکش» سریال‌هایی هستند که پخش آنها در ماه رمضان قطعی شده و همچنین پخش سریال «بچه‌های نسبتا بد» نیز در ماه رمضان احتمال می‌رود.

بر اساس این گزارش، سریال «دودکش» که برای پخش از شبکه اول آماده می‌شود، درباره‌ی دو خانواده است که یک قالیشویی را اداره می‌کنند و زندگی ساده‌ای دارند اما هر بار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می افتد.

بازیگران این سریال که به کارگردانی محمد حسین لطیفی برای شبکه یک ساخته می شود، هومن برق نورد درنقش فیروز، بهنام تشکر در نقش نصرت، امیرحسین رستمی در نقش بهروز، سیما تیراندازدر نقش عفت، نگار عابدی در نقش افروز، النازحبیبی در نقش عالیه، و محمدرضا شیرخانلو،یاس نوروزی، رونیکا محمدی، پوریا و پریا در نقش کودکان خردسال هستند.

«مادرانه» سریال ماه رمضان شبکه سه سیماست که به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی ساخته می‌شود.

نویسنده فیلمنامه «مادرانه»‌ سعید نعمت‌الله است و در خلاصه داستان آن آمده است: اردلان تمجید (مهدی سلطانی) ۲۰ سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابقش مریم (شقایق فراهانی)، با زنی متمول به نام رعنا (زنگنه) ازدواج می‌کند. حالا این ازدواج به جدایی رسیده و زن، بچه‌هایش را می‌خواهد اما مرد امتناع می‌کند.

آتیلا پسیانی، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، شقایق فراهانی، مهرداد ضیایی، عباس غزالی و هستی مهدوی‌فر بازیگران اصلی این سریال هستند.

خروس هم با بازی جواد رضویان سریال شبکه دو سیماست که در 26 قسمت 30 دقیقه‌ای برای پخش در ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است. این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی علیرضا ابراهیمی دلیجانی و کارگردانی سعید آقاخانی روی آنتن می‌رود.

«خروس» روایتی از زندگی پدری است که دچار مشکل غیرمنتظره‌یی می‌شود، این مشکل خانواده را به تکاپو می‌اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می‌کند تا چاره‌ای برای رفع این مشکل بیاندیشند. در نقشه بچه‌ها مغز متفکر یک خروس است.

اما «بچه‌های نسبتا بد» که از گزینه‌های احتمالی پخش در ماه رمضان است را سیروس مقدم کارگردانی می‌کند.

در این سریال تلویزیونی حمید گودرزی، اشکان خطیبی، یوسف تیموری، میلاد کی‌مرام و سیدعلی طباطبایی بازی می‌کنند. داستان سریال درباره چهار جوان است که خودروی حامل یک گاوصندوق را به سرقت می‌برند. داخل این صندوق ۲۰۰۰ سکه بهار آزادی وجود دارد که به همت یک موسسه خیریه و برای اهدا به زوج‌های نیازمند فراهم شده است اما با سرقت سکه‌ها که قرار است در مراسم ازدواج گروهی این زوج‌ها در روز عید فطر به آنها اهدا شود، موسسه خیریه دچار بحران می‌شود.

[برای مشاهده لینک عضو شوید! ]
    [برای مشاهده لینک عضو شوید! ]

www.iran-stu.com

پرسیدند:
    تعهد بهتر است یا تخصص؟
    گفت:
    « می گویند تقوا از تخصص لازمتر است، آن را می پذیرم. اما می گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد بی تقواست.»
    ای خدا!
    من باید از نظر علم از همه بهتر باشم
    مبادا دشمنان مرا از این راه طعنه زنند باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه میکنند و به دیگران فخر می فروشند
    ثابت کنم خاک پای من هم نخواهند شد،
    باید همه ی آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم!

و آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران
    --------------------------------------------------------------------------------------
    التماس دعا . . .

2. تشكرها از اين پست

3. اين پست فقط براي مهمان نمايش داده مي شود!

رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 138 بار در 87 ارسال.
    خدا کنه اینبار فیلماشون خوب باشه
    من خدا را دارم!
    کوله بارم بر دوش،سفری میباید،
    سفری تا ته تنهایی محض،
    هر کجا ترسیدی،از سفر لرزیدی،